Uwaga na Spoilery! Kiedy do WWE powróci John Cena?, Gwiazda ROH obecna na RAW, Seth Rollins po wygranej na RAW

» 26 grudnia do ringu WWE powróci John Cena, który będzie obecny zarówno na live eventach RAW, jak i SmackDown. Wygląda na to, że Lider Cenation głównie skupi się na pracy dla czerwonego brandu tylko, po to aby wystąpić na przyszłorocznej WrestleManii. Po raz ostatni mogliśmy oglądać Cenę na Super Show-Down, gdzie wspólnie z Bobbym Lashleyem pokonał Eliasa oraz Kevina Owensa.

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW wśród fanów pojawił się Silas Young o czym dowiedzieliśmy się w podcaście WINCLY. Warto zauważyć, że jego przygoda z Ring of Honor dobiega końca, więc pojawiły się spekulacje dotyczące potencjalnej przeprowadzki do WWE. Young to były dwukrotny ROH World TV Champion oraz stały bywalec w ROH TV.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo IC Champion Seth Rollins wypowiedział się na temat wygranej w starciu z Dolphem Zigglerem:

„To nie była wiadomość dla Deana Ambrose’a, to była wiadomość dla wszystkich – nie mam nic do powiedzenia – powiedział Rollins o wygranej. Dolph wyszedł i nazwał siebie najlepszym na świecie, ale przybył na ring i dowiedział się, kto tak na prawdę jest najlepszy na świecie. Próbował dostać się do mojej głowy, tak więc Dean Ambrose na TLC nie ma szans, ponieważ jestem najlepszy na świecie i jestem bojowym mistrzem”.