Uwaga na Spoilery! Kevin Owens opowiada o ataku na prezesa WWE, Jakie walki odbyły się na SmackDown?, Trish Stratus chwali wrestlerki WWE

» Podczas jednego z odcinków SmackDown, Vince McMahon został uderzony przez Kevina Owensa. Wrestler w wywiadzie dla Inside The Ropes skomentował swoje posunięcie:

”To było naprawdę surrealistyczne. Nie wiem, czy kiedykolwiek będzie mógł to powtórzyć – przyznał Owens. Czasami zastanawiam się nad swoją przyszłością, ponieważ jestem w WWE od trzech lat i zrobiłem bardzo wiele. Żyłem tak wieloma niesamowitymi rzeczami, a uderzenie prezesa było szczytem tego wszystkiego wraz ze zdobyciem Universal Title. Czasami zastanawiam się, czy to było dobre posunięcie dla mnie i mam nadzieję, że się nie myliłem”.

» Poniżej prezentuje się lista pojedynków, które odbyły się podczas wczorajszego tapingu WWE SmackDown w Manchester Arenie w Manchesterze/Anglia. Raport z niebieskiej tygodniówki znajdziecie pod tym LINKIEM.

Tag Team Match
The Usos vs The New Day

Single Match
Rey Mysterio vs Andrade “Cien” Almas

Single Match
SmackDown Women’s Champion Becky Lynch vs Nikki Cross

Single Match
Samoa Joe vs Jeff Hardy

Na show swoją obecność zaznaczyli także: Komisarz SmackDown Shane McMahon, GM SmackDown Paige, Daniel Bryan, The Miz oraz Randy Orton.

» WWE Hall of Famer Trish Stratus za pośrednictwem Twittera pogratulowała The Riott Squad, Bayley, Banks i Nattie ostatniego występu drużynowego, przy czym skomentowała również swój udział w dziesięcioosobowym tag team matchu podczas Evolution: