Uwaga na Spoilery! Informacje z RAW, Walki na Main Event, Prime Time Wrestling w bazie WWE Network

» Romana Reignsa i Brauna Strowmana zabrakło na wczorajszym RAW, a przyczyną tej nieobecności było wznowienie kontuzji o czym poinformował Kurt Angle. Nie wiadomo na ten moment, kiedy obaj powrócą do akcji, ale dużo mówi się o ich starciu w stypulacji Ambulance Match na Extreme Rules. Gala ta odbędzie się 4 czerwca.

» Na RAW, Kurt Angle ogłosił także, że już za tydzień czeka nas Tag Team Turmoil Match o miano pretendenta do tytułów mistrzowskich RAW Tag Team. Wiemy, że udział w starciu zapewnieni mają Golden Truth, jednak reszta uczestników jest jeszcze nieznana. Warto wspomnieć, że przyszłotygodniowe RAW odbędzie się w Londynie.

» Poniżej walki jakie nagrano na następny odcinek WWE Main Event:

  • Drew Gulak vs Lince Dorado
  • Curt Hawkins vs Curtis Axel

A, skoro już o Hawkinsie mowa, to na oficjalnym kanale WWE został opublikowany materiał w którym możecie usłyszeć dlaczego zabrakło go na RAW:

» Do bazy WWE Network dodanych zostało 180 odcinków Prime Time Wrestling – legendarnego programu z pogranicza lat 80. i 90. Doskonała okazja, aby przypomnieć sobie w akcji takie gwiazdy jak Mr. Perfect, Tito Santana, czy Jim Duggan.