Uwaga na spoilery! Informacje po SmackDown, Co czeka nas za tydzień?, Kto kryje się za maską La Luchadory?, Walki na dzisiejszy odcinek NXT, Ric Flair na siłowni, Były konferansjer WWE w UFC

» Dolph Ziggler zaskoczył niemal wszystkich atakiem na Kalisto i jednocześnie heel turnem do którego doszło na SmackDown. Przypomnijmy, że pierwotnie zaatakował on Superkickiem meksykańskiego luchadora, a następnie doprowadził do brawlu z Apollo Crewsem na backstage’u. Jak podoba Wam się taka zmiana? Czy ShowOff otrzyma wreszcie zasłużony push?

» Co warto zaznaczyć, w walce wieczoru, Dean Ambrose pokonał The Miza i został nowym mistrzem Interkontynentalnym. Potwierdziło to więc doniesienia sprzed kilkunastu dni o których informowaliśmy na naszej stronie. Waszym zdaniem, Ambrose będzie dobrym mistrzem?

» Wtorkowy odcinek SmackDown Live oznaczał także debiut w głównym rosterze dla jednej z zawodniczek NXT. Mowa oczywiście o Aliyah, która niestety musiała poczuć smak porażki w starciu z Carmellą.

» Tymczasem zgodnie ze storylinem, Daniel Bryan narzucił karę na Maryse w wysokości 5,000$ za spoliczkowanie Renee Young.

» Po wtorkowym SmackDown Live wiemy także, że Baron Corbin został kolejnym uczestnikiem tegorocznego Royal Rumble Matchu. Tym samym jest on pierwszą gwiazdą z niebieskiego brandu, która ogłosiła swój udział w tej wielkiej 30-osobowej batalii.

» Przed emisją SmackDown w Dark Matchu fani zgromadzeni w arenie zobaczyli zaś pojedynek Mojo Rawleya z Curtem Hawkinsem. Starcie wygrał ten pierwszy.

» A, oto 3 walki, które zobaczymy za tydzień:

» Wiemy już także, że za maską tajemniczej La Luchadory kryje się Deonna Purrazzo z NXT. Występowała ona we wszystkich segmentach związanych z zamaskowaną postacią, jednak nie wiadomo na ten moment czy WWE zdecyduje się, że to właśnie Deonna zostanie zdemaskowana. Pewne jest natomiast to, że nie ma ona jeszcze podpisanego kontraktu.

» W dzisiejszym specjalnym 2-godzinnym odcinku NXT zobaczymy zaś następujące walki:

* Ember Moon vs. Liv Morgan & Billie Kay
* NXT Tag Team Champions Johnny Gargano & Tommaso Ciampa vs. TM61
* Tye Dillinger & Buddy Murphy vs. Bobby Roode & Elias Samson
* NXT Champion Shinsuke Nakamura vs. Samoa Joe w steel cage matchu

» Jesteście ciekawi w jakiej dyspozycji jest Ric Flair? Zobaczcie sami! 🙂

» Były konferansjer WWE – Todd Grisham poinformował, że podpisał kontrakt z UFC. W nowej roli zadebiutuje on 15 stycznia podczas gali UFC Fight Night.