[UWAGA NA SPOILERY]: Informacje po SmackDown, Co czeka nas na Backlash?, Wyniki z Main Event, Operacja Finna Balora, Kontrowersje związane z Talking Smack

» Zgodnie z zapowiedziami, na SmackDown przedstawione zostały nowe pasy mistrzowskie, ale i również zaprezentowany został nowy stage:

Wracając natomiast do pasów mistrzowskich ich nazwy nie są jeszcze w 100% znane, ale najprawdopodobniej zostaną nazwane po prostu „SmackDown Women’s Championship” oraz „SmackDown Tag Team Championship”. O ten pierwszy tytuł rywalizować będą Nikki Bella, Becky Lynch, Carmella, Alexa Bliss, Natalya oraz Naomi w Six Pack Challenge Matchu na gali Backlash, z kolei o pasy tag team zarządzony został turniej w którym udział wezmą The Usos, American Alpha, The Ascension (odpadli w pierwszej rundzie), The Hype Bros, Breezango (odpadli w pierwszej rundzie), The Vaudevillains oraz Heath Slater i Rhyno. Finał turnieju odbędzie się także na gali Backlash.

Oficjalny plakat Backlash prezentuje się natomiast następująco:

Na galę Backlash zapowiedziany został już także main event w którym Dean Ambrose stanie w obronie swojego tytułu mistrzowskiego przeciwko AJ Stylesowi.

» Przed SmackDown odbył się Dark Match w którym Kane pokonał lokalnego wrestlera – Alexa Reynoldsa z federacji House of Hardcore Tommy’ego Dreamera. Zostały nagrane także walki na następny odcinek WWE Main Event. Oto wyniki:

  • Erick Rowan def. Rhyno
  • The Hype Bros def. The Vaudevillains

» Po SmackDown z kolei fani zgromadzeni w arenie zobaczyć mogli Johna Cenę, którego zabrakło w części emitowanej. Wspólnie z Deanem Ambrosem i Romanem Reignsem pokonali oni Setha Rollinsa, Bray’a Wyatta i Ericka Rowana.

» Finn Balor poinformował na Twitterze, że przeszedł wczoraj udaną operację barku:

» Po zakończeniu emisji SmackDown, w programie Talking Smack emitowanym na WWE Network doszło do sprzeczki pomiędzy Danielem Bryanem, a The Mizem. Mistrz Interkontynentalny skarżył się, że nie został umieszczony w karcie ostatniego SmackDown pomimo tego, że jest mistrzem. Miz zauważył, że tytuł Interkontynentalny był ostatnim jaki posiadał Daniel Bryan i chce, aby on znowu coś znaczył. Generalny Manager odpowiedział mu, że ma szacunek do tytułu, ale nie ma szacunku do Miza. Gdy ten zapytał się dlaczego, Bryan powiedział iż Miz nie zrobił nic złego, ale fanom nie podobają się jego walki. Mistrz zauważył, że czysto pokonał Apollo Crewsa na SummerSlam, ale Bryan powiedział mu, że bardziej zadowolony był z Apollo, aniżeli z niego. Rozmowa toczyła się dalej, a w pewnym momencie Miz zauważył, że podczas jego kariery nigdy nie odniósł kontuzji, wstał z krzesła i przypomniał Bryanowi jak ten obiecał swoim fanom, że kiedyś odzyska tytuł Interkontynentalny, lecz tego nie zrobił. Daniel odpowiedział mu na to, że jeśli tylko dostanie zgodę na powrót on się zgodzi. Miz na to, że jeśli Bryan rzeczywiście kocha wrestling to powinien odpuścić i przejść do „indy halls” (nawiązanie do sceny niezależnej). Dodał, że jeśli Bryan nazywa go tchórzem to on nie zamierza dalej pozostać w ringu WWE. Po tym, Generalny Manager SmackDown wyszedł, a Miz wykrzyczał, że on kocha fanów, podczas gdy Bryan za każdym razem odchodzi. Na koniec głośno dodał: „Nie jestem tchórzem, jestem twoim mistrzem Interkontynentalnym!”.

Co ciekawe, część z tego co powiedział Miz nie była ponoć wyreżyserowana. Co o tym sądzicie?