Uwaga na Spoilery! Heath Slater sfrustrowany swoją pozycją w WWE, Sean Waltman obecny na War Games II, Walki zapowiedziane na tapingu NXT

» W federacji World Wrestling Entertainment, Heath Slater przeżywał lepsze oraz gorsze czasy. W towarzystwie Gabriela był trzykrotnym mistrzem tag teamowym. W ciągu ostatnich kilku lat nie zrobił nic ważnego oprócz posiadania tytułów tag teamowych razem z Rhyno na SmackDown Live. Wrestler za pośrednictwem Instagrama wyraził swoją frustrację odnośnie swojej obecnej pozycji w federacji:

„2 lata temu byłem kapitanem zespołu SmackDown. W tą niedzielę, nic! Nie mogłem nawet otrzymać szansy na bycie częścią drużyny. Mogę tylko oglądać pokaz z tego miejsca”.

„Ahhhhh! Jestem sfrustrowany jak diabli… Po prostu chcę być częścią Survivor Series… Cholera… WWE pozwólcie mi bawić ludzi”.

» Sean „X-Pac” Waltman pojawił się na wczorajszym wydarzeniu NXT TakeOver: War Games II. Został on zaprezentowany tuż przed rozpoczęciem walki z udziałem Aleistera Blacka oraz Johnny’ego Gargano.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które zostały nagrane na tapingu WWE NXT w Los Angeles:

* Keith Lee def. Fidel Bravo w Squash Matchu

* Lars Sullivan def. Niezależny wrestler
Po walce doszło do konfrontacji z udziałem Lee oraz Sullivana.

* Nikki Cross def. Candice LeRae