Uwaga na Spoilery! Gwiazda nieobecna na RAW, Kim była rywalka Nia Jax na RAW?, Wielka szansa Dakoty Kai

» W tym tygodniu na Monday Night RAW nie pojawił się Roman Reigns. Podobno powodem jego nieobecności były 33 urodziny, które obchodził w zeszły piątek i nie był w stanie pojawić się na tygodniówce. Jego obecność została zapowiedziana na przyszłotygodniowe show oraz weekendowe live eventy. Jak wiadomo, 17 czerwca na gali PPV Money in the Bank przeciwnikiem ”Wielkiego Psa” będzie Jinder Mahal.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się segment z udziałem RAW Women’s Champion Nia Jax oraz niezależnej wrestlerki o nazwie Madi Maxx znana także jako The Paris Hilton of Pro Wrestling. Wrestlerka pochodzi z Hampton Bays i można ją znaleźć na Twitterze, jako @madi_maxx. W przeszłości wrestlerka była mistrzynią judo. W poniższym materiale wideo ukazany został segment, w który również zaangażowała się była mistrzyni kobiet UFC Ronda Rousey.

» W poniższym materiale wideo przedstawione zostało nowe promo zapowiadające konfrontację z udziałem Dakoty Kai oraz Shayny Baszler o NXT Women’s Championship. Do walki dojdzie podczas najbliższego odcinka telewizyjnego WWE NXT.