Uwaga na Spoilery! Finn Balor komentuje występ na EC, Sami Zayn dziękuje za walkę wieczoru EC, Stephanie McMahon gratuluje mistrzyniom

» Podczas WWE Elimination Chamber Finn Balor pokonał Lio Rusha oraz Bobby’ego Lashleya w 1-on-2 Handicap Matchu, dzięki czemu zdobył WWE Intercontinental Championship. W poniżej zamieszczonym materiale wideo nowy mistrz wypowiedział się na temat swojej wygranej:

„Jestem bardzo szczęśliwy. Ponad dwa lata temu wygrałem tytuł mistrzowski i nie mogłem cieszyć się tą chwilą. Oczywiście w tym okresie było wiele innych problemów. Ale na szczęście czuję się całkiem dobrze, moje ciało również czuje się dobrze i nie wiem czy widziałaś, ale mogłem podnieść tytuł ponad moją głowę, więc to dobry znak. Jestem prawie pewien, że moje panowanie potraw dłużej nić 22 godziny”.

» WWE Superstar Sami Zayn za pośrednictwem Twittera podziękował Kofiemu Kingstonowi oraz WWE Championowi Danielowi Bryanowi za ich występ w walce wieczoru Elimination Chamber. W tej walce Daniel Bryan pokonał Kofiego, dzięki czemu zachował tytuł mistrzowski. Oto pozostali uczestnicy: Jeff Hardy, Samoa Joe, AJ Styles oraz Randy Orton.

„Dziękuję, że znów to poczułem. @TrueKofi & @WWEDanielBryan”

Warto przypomnieć, że Sami Zayn po raz ostatni pojawił się w ringu WWE w czerwcu 2018 roku, ale wkrótce będziemy go oglądać w telewizji, o czym wielokrotnie informował.

» Stephanie McMahon za pośrednictwem Twittera pogratulowała WWE Women’s Tag Team Champions. W walce otwierającej wczorajsze PPV Elimination Chamber, Sasha Banks oraz Bayley pokonały swoje rywalki i zostały pierwszymi mistrzyniami tag teamowymi w WWE:

„Gratulację @itsBayleyWWE & @SashaBanksWWE. Pierwsze @WWE #WomensTagTeamChampions! Gratulacje każdej kobiecie, która wzięła udział w tym meczu – wasze serca i dusze wciąż tam są! Wszyscy sprawili, że ten moment się wydarzył! #WomensEvolution #YouDeserveIt! #BossNHugConnection”