Uwaga na Spoilery! Drew McIntyre na temat konfrontacji z Brockiem Lesnarem, Stypulacja walki Lany z Liv Morgan, NWA zapowiada Crockett Cup PPV

» WWE Superstar Drew McIntyre w rozmowie dla TV Insider wypowiedział się na temat potencjalnej konfrontacji z Brockiem Lesnarem podczas 30-osobowego Royal Rumble Matchu:

„Brock Lesnar wystąpi w roli mistrza. To nigdy nie miało miejsca. Tego nie dokona zwykły facet, to Brock Lesnar. Jeden z najlepszych sportowców na świecie. Myślę, że royal rumble match będzie interesujący. Mam nadzieję, że on będzie na ringu, wtedy kiedy i ja będę na nim. Nie miałem okazji do konfrontacji z Brockiem po powrocie. Kiedy byłem młodszy, on miał wielką przewagę nade mną. Z pewnością wtedy nie byłem gotowy na konfrontację z nim. Obecnie jestem większy i silniejszy niż poprzednio i posiadam równie duże doświadczenie. Jestem bardzo podekscytowany tym potencjalnym wydarzeniem”.

» Federacja WWE ogłosiła, że podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW odbędzie się starcie z udziałem Lany oraz Liv Morgan. Oczywiście ta walka będzie miała pewną stypulację, otóż przy ringu nie mogą przebywać Rusev oraz Bobby Lashley:

„Rusev i Bobby Lashley nie mogą przebywać przy ringu podczas meczu. Poniedziałkowa edycja RAW po Royal Rumble odbędzie się w AT&T Center w San Antonio. Jak wspomniano wcześniej, arena ogłosiła również występ mistrza WWE Brocka Lesnara, RAW Women’s Champion Becky Lynch, a także ośmioosobowej akcji z udziałem The Viking Raiders, Kevinem Owensem i Samoa Joe vs RAW Tag Team Champions Seth Rollins, Buddy Murphy i The Authors of Pain”.

» Federacja National Wrestling Alliance poinformowała, że drugi rok z rzędu odbędzie się Crockett Cup PPV. Stu Bennett (dawniej Wade Barrett) ogłosił podczas NWA Friday Hard Times, że show odbędzie się w kwietniu. Na obecną chwilę nie wiemy nic więcej na temat wydarzenia, ale podobno ma ono mieć miejsce w większym miejscu niż Georgia Public Broadcasting Studios w Atlancie.