Uwaga na Spoilery! Dłuższa przerwa Becky Lynch od wrestlingu, Ostrzeżenie dla AJ Stylesa wysłane przez The Singh Brothers, Cody Rhodes o finansowaniu show razem z The Young Bucks

» W zeszłym tygodniu Becky Lynch została brutalnie zaatakowana przez Ruby Riot, Liv Morgan oraz Sarah Logan przez co nie pojawi się w najbliższym czasie w telewizji. Oczywiście taki zabieg powstał ze względu na udział zawodniczki w nagrywaniu scen do nowego filmu The Marine, w którym także wystąpią The Miz i Shawn Michaels.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live pretendenci do pasa WWE The Singh Brothers wysłali ciekawą wiadomość w kierunku obecnego mistrza AJ Stylesa, który został wyzwany przez Jindera Mahala do walki o pas mistrzowski na gali Clash Of Champions:

» ROH World Champion Cody Rhodes wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku podcastu Busted Open, w którym potwierdził, że razem z The Young Bucks (Matt i Nick Jackson) finansują show All In 10k, ponieważ chcą, aby federacja Ring of Honor była w jakimś stopniu powiązana z tym wydarzeniem. W dodatku Cody dodał, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z Danielem Bryanem o ROH World Championship.