Uwaga na Spoilery! Debiut wrestlerki WWE NXT na RAW, Walka rewanżowa zapowiedziana na przyszłym RAW, Alicia Atout na dłużej w MLW

» WWE NXT Women Chelsea Green zadebiutowała w ringu podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW. Chelsea musiała uznać wyższość Charlotte Flair, w momencie kiedy córka WWE Hall of Famera ustawiła ją w Figure Eight.

W zeszłym tygodniu w ringu WWE RAW zadebiutowała NXT Superstar Deonna Purrazzo, która podobnie jak Chelsea musiała uznać wyższość WWE Women’s Tag Team Champion Asuki. Warto zaznaczyć, że Green współpracuje z Purrazzo w NXT, jako drużyna tag teamowa.

» Federacja WWE poinformowała, że podczas przyszłotygodniowego odcinka Monday Night RAW odbędzie się starcie z udziałem Aleistera Blacka i Buddy’ego Murphy’ego. Będzie, to ich starcie rewanżowe z gali WWE PPV TLC, na której to zwycięsko wyszedł Aleister Black. Jakiś czas temu mogliśmy się dowiedzieć, iż fani wrestlingu uznali ich starcie za walkę wieczoru w gali TLC i to z pewnością wpłynęło na decyzję o ich walce.

» Federacja Major League Wrestling poinformowała o podpisaniu kontraktu z Alicią Atout, która w poniżej zamieszczonym materiale wideo potwierdziła informację, która pojawiła się na profilu firmy na Twitterze:

„Jestem bardzo podekscytowany tym, że mogę być najnowszym członkiem rodziny MLW. To jedno z najbardziej ekscytujących ogłoszeń, które udostępniłam wszystkim moim bliskim, przyjaciołom i fanom. Ciężko pracowała, aby dojść do tego momentu, a chwilę takie, jak ta naprawdę sprawiają, że jest warto. To niesamowite, że w końcu znalazłam miejsce, które mogę nazwać domem i nie mogę się doczekać stworzenia magi w MLW”.