Uwaga na Spoilery! Debiut wrestlerki na Impact TV, Matt Hardy odpowiada na pytanie fana, Triple H o wprowadzeniu North American Championship

» W dniu wczorajszym podczas najnowszego odcinka Impact Wrestling zadebiutowała Su Yung, która zaatakowała obecną Knockouts Champion Allie. Warto dodać, że od 2007 roku, Su występuje na scenie niezależnej chociażby dla takich federacji jak: Shimmer oraz Shine.

» WWE RAW Superstar Matt Hardy za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat nienawiści oraz zamieszania w porównaniu do The Ultimate Deletion Matchu, który został wyemitowany na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW:

» WWE COO Triple H wypowiedział się na temat stworzenia North American Championship:

”Myślę, że to część długofalowego planu dla NXT. Widzicie United Kingdom Championship, więc także zobaczycie North American Championship. Myślę, że kiedy rozgałęzimy się i staniemy się więksi, to będziemy mogli występować w kolejnych miejscach. Po NXT TakeOver w Nowym Orleanie będziemy mogli pojawiać się w Ameryce Północnej, Meksyku, Kanadzie i w tych miejscach będzie bronione North American Championship”.