Uwaga na Spoilery! Dark match po Monday Night RAW, Jinder Mahal zadowolony po RAW, Triple H pogratulował Cody’emu zdobycia ROH Title

» Po zejściu z anteny odcinka Monday Night RAW w Richmond odbył się dark match, w którym Bobby Lashley pokonał Samiego Zayna przez dyskwalifikację, w momencie, kiedy Kevin Owens oraz Jinder Mahal zaatakowali face’a. W trakcie show, Braun Strowman pojawił się i razem z Lashleyem pokonali trójkę heelów obecnych w ringu.

» Były WWE United States Champion, Jinder Mahal za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie, na którym ukazany został sędzia wznoszący jego rękę w górę w geście zwycięstwa. W trakcie show Mahal pokonał WWE Intercontinental Championa Setha Rollinsa przez dyskwalifikację.

» Cody wypowiedział się na temat reakcji ze strony WWE COO Triple H na wieść o zdobyciu ROH Championship:

”Najfajniejsze odczucie, to wysyłanie wiadomości tekstowych od ludzi z naszej branży, którzy nie muszą Ci jej wysyłać. Triple H pogratulował mi zdobycia tytułu mistrzowskiego Ring of Honor. Mój tata w przeszłości powiedział mi, że jedyną prawdziwą rzeczą, którą robimy, jest zdobywanie mistrzostwa oraz wielu tytułów. Byłem naprawdę szczęśliwy z racji zdobycia mistrzostwa podobnie, jak Triple H ze mnie”.