Uwaga na Spoilery! Czy Ronda Rousey wkrótce odejdzie z WWE?, Jeff Hardy przyznał się do winy – wypadek, Nowy wygląd Barona Corbina

» WWE Hall of Famer, Ric Flair wystąpił gościnnie w nowej odsłonie podcastu Legends Of The Ring, w którym wypowiedział się na temat aktualnego statusu Rondy Rousey w WWE:

”Uważam, że jeśli Ronda chce podnieść swoją pozycję w firmie to musi przejść przez The Queen, która się jej nie boi. Ona jest mega utalentowana i myślę, że była mistrzyni kobiet UFC podpisała roczną umowę z federacją, po czym będzie chciała zrezygnować ze swoich występów ze względu na chęć posiadania rodziny”.

» WWE United States Champion, Jeff Hardy przyznał się do jazdy pod wpływem środków odurzających w Concord. Według WBTV wrestler został ukarany grzywną w wysokości dolarów oraz odebrano mu prawo jazdy na okres 120-dniowy. Oprócz tego będzie musiał odbyć 48-godzinne prace społecznościowe oraz ukończyć leczenie. Jakiś czas temu Jeff Hardy został aresztowany, ponieważ był zaangażowany w wypadek drogowy, kiedy to zjechał z jezdni i uderzył w barierkę. Ten incydent nie został potraktowany przez WWE, jako złamanie polityki Wellness.

» Jak wiadomo, Baron Corbin obecnie sprawuje funkcję policjanta na RAW, który pracuje tylko dla komisarz Stephanie McMahon. Były posiadacz walizki Money in the Bank jest jej oczami oraz uszami. Na RAW mogliśmy zaobserwować nowy wygląd Corbina, co prezentujemy Wam na poniżej zamieszczonym zdjęciu: