Uwaga na Spoilery! Czy Roman Reigns przejdzie heel turn?, Nowi pretendenci do NXT Tag Team Titles?, Kolejne ciężkie wyzwanie Larsa Sullivana

» Roman Reigns udzielił wywiadu dla The Express, w którym wypowiedział się na temat możliwego heel turnu:

”Czy chciałbym przejść heel turn? Nie wiem, to dziwne pytanie. Czy nie jestem heelem? Jeśli już jestem wygwizdywany, to dlaczego miałbym cokolwiek zmieniać w swojej postaci? Myślę, że jestem w świetnej sytuacji i jedyną osobą, która w przeszłości otrzymywała podobną reakcję co ja był John Cena. Lubię Johna, ale nie chcę być taki jak on, nie zamierzam go naśladować. Wiem, że jestem dobrym wrestlerem i zamierzam zrobić ze swoją postacią, to co jest konieczne. Nie wydaje mi się, aby heel turn był konieczny”.

» W poniższym materiale wideo Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z Oneyem Lorcanem oraz Dannym Burchem, którzy uważają się za kolejnych pretendentów do WWE NXT Tag Team Championship, które są aktualnie w posiadaniu członków The Undisputed Ery. Warto zauważyć, że w tym tygodniu WWE UK Champion Pete Dunne, Burch oraz Lorcan pokonali Stronga, O’Reilly’ego oraz NXT North American Championa Adama Cole’a w sześcioosobowej akcji.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT odbędzie się Handicap Match, w którym Ricochet oraz The Velveteen Dream zmierzą się z Larsem Sullivanem. Ten pojedynek został ogłoszony po tym jak Lars zaatakował obu wrestlerów podczas ich singlowego pojedynku, a następnie oznajmił, że zamierza zdobyć NXT Championship. Obecnym posiadaczem tytułu mistrzowskiego w NXT jest Aleister Black.