Uwaga na Spoilery! Czy Rey Mysterio przejdzie na emeryturę?, Matt Riddle wkrótce odejdzie z WWE NXT?

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW obecność legendy wrestlingu Reya Mysterio została zapowiedziana przez Setha Rollinsa.

Jakiś czas temu „Mesjasz” brutalnie zaatakował wrestlera z Meksyku, przez co w polskich mediach pojawiło się sporo kontrowersji ze względu na treści publikowane przez strony nie związane z wrestlingiem. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Seth ogłosił, że w przyszłym tygodniu jego przeciwnikiem będzie Aleister Black, a także segment w trakcie, którego Rey ogłosi przejście na emeryturę. Jak wiadomo kontrakt wrestlera z WWE wisi na włosku, gdyż Rey nie zgodził się na podpisanie nowych warunków umowy. Według PWInsider.com oficjele WWE przygotowują się do podjęcia działań w związku z zapytaniem dotyczącym przyszłości meksykańskiego zawodnika. Prawdopodobnie WWE zamierza promować przejście na emeryturę Reya Mysterio i tylko kwestią czasu pozostaje fakt, czy faktycznie przejdzie na planowaną emeryturę.

» W ostatnim czasie Matt Riddle utracił WWE NXT Tag Team Championship. Wygląda na to, że w tym momencie nie ma dla niego miejsca w NXT. Dave Meltzer w najnowszej aktualizacji wyjawił, że przejście Matta na RAW, czy SmackDown jest nieuniknione. Jego pojedynek z Timothym Thatcherem w NXT (Cage Match) może być ostatnią przygodą byłego fightera UFC w żółtym brandzie.

W tym tygodniu w WWE NXT będziemy świadkami walki z udziałem Matta Riddle i Timothy’ego Thatchera. Ten pojedynek odbędzie się w klatce, więc może być brutalny. Może on również służyć jako odesłanie w inne miejsce.

Oficjele WWE są bardzo zadowoleni z ostatniej postawy Matta, w związku z czym otwarcie wypowiadają się na temat jego przyszłości.