Uwaga na Spoilery! Czy mistrzyni obroniła tytuł?, Walka The Wyatt Family, Niespodzianka na Elimination Chamber, Tag Team Turmoil Match

» Podczas wczorajszej gali PPV Elimination CHamber stało się to na co z pewnością wielu z Was czekało. Nomi pokonała Alexe Bliss dzięki czemu została nową mistrzynią kobiet na SmackDown Live. Poniżej przedstawiamy krótkie nagrania z tego starcia:

» Nie ma cienia wątpliwości, że walka Randy’ego Ortona z Lukiem Harperem była ozdobą wczorajszej gali Elimination Chamber. Poniżej przedstawiamy krótkie materiały wideo z tego starcia, które wygrał Viper:

» Była mistrzyni WWE SmackDown Live Becky Lynch sprawiła ogromną niespodziankę i podczas wczorajszej gali Elimination Chamber pokonała Mickie James. Poniżej przedstawiamy krótkie nagrania z tej walki:

» Podczas wczorajszej gali WWE PPV Elimination Chamber odbył się Tag Team Turmoil Match o WWE SmackDown Live Tag Team Championship, w którym ówcześni mistrzowie American Alpha poradzili sobie z pozostałymi uczestnikami tej walki i obronili pasy tag teamowe. Poniżej przedstawiamy nagrania z tego pojedynku:

No Comment.