UWAGA NA SPOILERY! Czy ktoś zadebiutował podczas AEW?, AEW zapowiada galę PPV “All Out”, Ważne ogłoszenie Britt Baker

» Niespodziewanie ostatnim uczestnikiem Casino Ladder Matchu był “The Machine” Brian Cage. Niesamowicie zbudowany wrestler “wszedł jak czołg” do walki, jednak swoją dominacją nie nacieszył się zbyt długo, gdyż został “przewyższony liczebnie” i pobity przez pozostałych uczestników.

Chwilę później Joey Janela wykonał Death Valley Driver na Orange Cassidym, niespodziewanie zjawił się Brian, który zrzucił wszystkich, a następnie rozpoczął bójkę z Luchasaurusem. Darby Allin próbował przeszkodzić Brianowi, jednak ten rzucił go na drabinę, podniósł i wyrzucił poza ring.

W ten sposób mógł swobodnie wspiąć się po drabinie i zgarnąć “poker chip”, dzięki któremu w przyszłości otrzyma szansę na AEW World Heavyweight Championship. Trzeba przyznać, że był to udany debiut “The Machine” w AEW.

» Podczas wczorajszej gali AEW Double Or Nothing dowiedzieliśmy się, że następne wydarzenie “All Out” odbędzie się 5 września. Jak dotąd miejsce, w którym odbędzie się PPV nie zostało ujawnione. Zważywszy na obecną sytuację oficjele AEW w tym momencie mogli jedynie ustalić datę wydarzenia wrestlingowego. Wiele wskazuje na, to iż będą chcieli, aby show odbyło się z udziałem publiczności.

ZOBACZ TAKŻE >>> Wrestlingowy Live Charytatywny już w niedzielę!

» Kobieca dywizja w AEW otrzymała spory cios w momencie, kiedy Britt Baker nabawiła się groźnej kontuzji. Z tego powodu wrestlerka nie mogła wystąpić podczas Double Or Nothing. Jej obecność awizowana jest na najbliższe Dynamite, gdzie wypowie się na temat swojej przyszłości. Podczas DoN ujawniono, że na Dynamite dowiemy się, kiedy wrestlerka będzie mogła wrócić do czynnej akcji, jednak jej sytuacja nie wygląda obiecująco.