Uwaga na Spoilery! Czy CM Punk wystąpi w Royal Rumble Matchu?, Status Chelsea Green względem WWE, Pretendent ostrzega Rodericka Stronga

» Na RAW dowiedzieliśmy się, że WWE Champion Brock Lesnar pojawi się w Royal Rumble Matchu, jako pierwszy uczestnik. WWE Hall of Famer Bully Ray w najnowszej odsłonie Busted Open Radio zaproponował CM Punka, do wykorzystania jako jednego z protegowanych Paula Heymana:

„Myślę, że jeśli istnieje jakaś nadzieja, związana z występem byłego protegowanego wrestlera Paula Heymana, to nie może być nikt inny, niż on. Myślę, że bez względu na to, jak bardzo chcemy występu CM Punka w ringu WWE, nie jest on zainteresowany walką w branży wrestlingowej, myślę że jego serce zostało kupione przez MMA. Fani na całym świecie mają nadzieję na występ CM Punka w Royal Rumble Matchu. Z pewnością byłaby to wielka, pozytywna niespodzianka i to on mógłby stanowić największe wyzwanie dla Brocka Lesnara”.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT TV, Chelsea Green zaatakowała Mia Yim oraz Kayden Carter, a następnie dołączyła do Roberta Stone’a ogłaszając, że rok 2020 będzie należał do The Robert Stone Brand. Wrestlerka podpisała kontrakt z WWE w sierpniu 2018 roku. Na RAW zadebiutowała 16 grudnia, przegrywając walkę z Charlotte Flair. Razem z Deonną Purrazzo, Green wystąpiła w kilku walkach drużynowych, ale panie nigdy nie zostały powołane na RAW, bądź SmackDown.

Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że pierwotnym planem oficjeli WWE na promocję Deonny i Chelsea było zaprezentowanie wrestlerek na RAW oraz SmackDown, gdyż nie miały one szanse na wcześniejsze występy w NXT. Najwyraźniej Green nie będzie już dostępna dla RAW oraz SmackDown, po debiucie w NXT. Natomiast nie wiadomo nic odnośnie statusu Purrazzo względem WWE.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że Keith Lee zmierzy się z Roderickiem Strongiem o NXT North American Title, 22 stycznia podczas NXT TV. W poniżej zamieszczonym materiale wideo pretendent wyjawił, jakie zagrożenie stanowi dla Stronga:

„Jakie zagrożenie? Pozwól, że zadam Ci pytanie – co to znaczy, gdy facet taki jak Keith Lee przypnie Rodericka Stronga? Nie odpowiadaj na to. Co to znaczy, kiedy facet taki jak Keith Lee przypnie Adama Cole’a? Co to znaczy? Oznacza, to że nie miałem takiej okazji. Za każdym razem, gdy otrzymuję czas, muszę pokonywać kogoś innego, aby dostać się do osoby, którą już kiedyś przypiąłem. On będzie następną osobą, która zostanie przypięta i powiem Ci to – Mój poziom pewności siebie jest taki sam, jak słowo: Nieograniczony”.