Uwaga na Spoilery! Czy Asuka obroniła pas na SmackDown?, Kofi Kingston o gotowości do występu na FastLane, Kim był przeciwnik Ariya Daivariego?

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka SmackDown Live w Smoothie King Center odbył się dark match, w którym SmackDown Women’s Champion Asuka pokonała Charlotte Flair i zachowała swój tytuł mistrzowski. Asuka odniosła zwycięstwo po przez wykonanie swojej akcji kończącej, która nazywa się Asuka Lock. Poniżej prezentujemy zdjęcie z tej konfrontacji.

» 10 marca w Cleveland odbędzie się gala WWE FastLane podczas której Kofi Kingston zmierzy się Danielem Bryanem o WWE Championship. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z członkami The New Day odnośnie zbliżającej się gali PPV:

„Nie mogę zagwarantować, że opuszczę FastLane jako mistrz. Ale gwarantuję to, co powiedziałem wcześniej. Kiedy jesteś gotowy, nie musisz się przygotowywać, a ja jestem gotowy i czekałem na to od 11 lat. Żadne słowa nie potrafią nawet opisać tego, ja się czuję w tym momencie, ponieważ całe moje życie, wszystko czego kiedykolwiek pragnąłem, to była szansa na zdobycie WWE Championship. Na FastLane dostanę tę szansę i nie mogę zwlekać”.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE 205 Liv przeciwnikiem Ariya Daivariego był lokalny wrestler znany jako Johnny Lyons. Aktualnie Lyons pracuje jako Jonny Flex w indyjskiej federacji WildKat Sports. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z walki Daivariego oraz Lyonsa. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsze zwycięstwo Daivariego w telewizji od bardzo dawna.