Uwaga na Spoilery! Co wydarzyło się w walce wieczoru na RAW?, Segment otwierający Monday Night RAW, Highlight Reel na RAW, Wyniki wczorajszego tapingu WWE Superstars, Bill Goldberg z nowym kontraktem

» Generalny Manager Monday Night RAW Mick Foley podczas RAW wyjawił, że w walce wieczoru dzisiejszego show Seth Rollins zmierzy się z Kevinem Owensem w No Dq Matchu o WWE Universal Championship. Warto dodać, że podczas Highlight Reel wszystko wskazywało na to, że przyjaźń Kevina Owensa z Chrisem Jericho zostanie przerwana, lecz była to wyłącznie zmyłka.
Niestety Seth Rollins przegrał z Kevinem 🙁

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW Bill Goldberg poinformował fanów, że nie opuszcza WWE, ponieważ weźmie udział w Royal Rumble Matchu, który odbędzie się w San Antonio na gali Royal Rumble 2017. Następnie wyjawił, że rodzina dodała mu otuchy i to głównie ich zasługa, że na Survivor Series pokonał Brocka Lesnara:

» Chris Jericho w wywiadzie przeprowadzonym przez Charly Caruso wyjawił, że podczas Monday Night RAW w Air Canada Center odbędzie się Highlight Reel, którego jest gospodarzem. Y2J również dodał, że zamierza wyjawić przez kogo męska drużyna RAW przegrała w Survivor Series Matchu.

» Poniżej przedstawiamy wyniki wczorajszego tapingu WWE Superstar:

Sin Cara def. Jinder Mahal

Bo Dallas def. Curtis Axel

» Podczas RAW Pre-Show Scott Stanford ogłosił, że Bill Goldberg otworzy wczorajszy odcinek WWE Monday Night RAW. Wiele wskazywało na to, że będzie to pożegnanie Billa z fanami WWE, jednak portal Pro Wrestling Sheet ogłosił, że Goldberg podpisał nowy kontrakt z WWE dzięki, któremu będzie mógł wystąpić na gali Royal Rumble w San Antonio, a także kontynuować feud z Brockiem Lesnarem: