Uwaga na Spoilery! Co wydarzyło się po zejściu RAW z anteny?, Cain Velasquez opowiada o przejściu z MMA do WWE, Czy pary w WWE zostały rozdzielone?

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka Monday Night RAW doszło do konfrontacji z udziałem WWE Universal Championa Setha Rollinsa i Braya Wyatta. Ich walka nie trwała dłużej niż trzy minuty i zakończyła się w momencie, kiedy The Fiend wykonał Mandible Claw na swoim przeciwniku, a także osobie sędziującej ich walkę. W tym momencie doszło do dyskwalifikacji, ale to nie przeszkodziło wrestlerom w kontynuowaniu brawlu, który zakończył się triumfem heela (Braya Wyatta).

» W tym roku w profesjonalnym wrestlingu zadebiutował Cain Velasquez (AAA), który wypowiedział się na temat swojego nauczyciela oraz przejścia z UFC do WWE:

„Widziałem Psycho Clowna, który dzień przed programem Triple-A zrobił coś niesamowitego. Nauczyłem się hurricanrany od niego. I wydaje mi się, że całkiem dobrze mi poszło, zwłaszcza, że po show wszyscy byli ze mnie zadowoleni. Jestem świeżakiem jeśli chodzi o występy na ringu wrestlingowym. Od dawna trenuję i staram się nauczyć, jak najwięcej, aby móc zaprezentować się z dobrej strony. Wrestling ma wiele wspólnego z walką, więc staram się nauczyć tego sportu, tak jak zrobiłem to w MMA”.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że wszystkie pary pozostaną razem, tyczy się to trwającego draftu WWE – Podobna sytuacja miała miejsce podczas kwietniowego SUperstar ShakeUpu. Charlotte Flair & Andrade oraz Zelina Vega i Aleister Black zostali przeniesieni na RAW. Podobno głównym powodem przenosin Aleistera Blacka na czerwoną tygodniówkę, jest Paul Heyman, który bardzo wierzy w jego umiejętności, to samo dotyczy Cedrica Alexandera oraz Buddy’ego Murphy’ego. Wiadomo także, że tytuł WWE 24/7 został przeniesiony na RAW, gdyż pierwotnym pomysłem było przygotowanie dodatkowej trzeciej godziny czerwonej tygodniówki, tak więc obecny mistrz będzie działał głównie na Monday Night RAW.