Uwaga na Spoilery! Co wydarzyło się po Survivor Series?, David Arquette obecny na TakeOver: War Games II, Najciekawszy pojedynek Survivor Series 2018

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo z udziałem obecnego WWE Championa Daniela Bryana opuszczającego ring WWE po zejściu z anteny wczorajszej gali PPV Survivor Series. Bryan w walce wieczoru musiał uznać wyższość WWE Universal Championa Brocka Lesnara. Podczas walki panowie otrzymywali reakcje ze strony widzów w stylu babyface’ów oraz heelów. Materiał ukazuje moment, w którym Daniel został wygwizdany przez fanów wznosząc mistrzostwo w górę:

» Były World Heavyweight Champion David Arquette był obecny na zapleczu podczas sobotniego wydarzenia NXT TakeOver: War Games II kilka godzin tuż po krwawym incydencie z Nickiem Gagem na wydarzeniu w La Confidential. Na show obecny był również aktor O’Shea Jackson Jr.

Znalezione obrazy dla zapytania David Arquette vs Nick Gage

» Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować na swój ulubiony pojedynek podczas PPV Survivor Series. Tak się prezentują aktualne wyniki głosowania:

65 procent oddanych głosów na pojedynek z udziałem RAW Women’s Champion Rondy Rousey vs Charlotte Flair
25 procent oddanych głosów na pojedynek z udziałem Brocka Lesnara oraz Daniela Bryana
7 procent głosów oddanych na męski 5-on-5 match oraz 3 procent głosów oddanych na kobiecy 5-on-5 match