Uwaga na Spoilery! Co wydarzyło się po gali PPV FastLane?, Komentarz Alexy Bliss po ogłoszeniu na FastLane, Zdjęcia z udziałem Randy’ego Ortona

» Po zakończeniu wczorajszej walki wieczoru na FastLane, John Cena przekazał rekwizyt AJ Stylesowi co możecie zaobserwować na poniżej zamieszczonym materiale wideo. John także oklaskiwał mistrza WWE po tym jak Styles obronił tytuł w Six-Pack Challenge Matchu z Dolphem Zigglerem, Kevinem Owensem, Baronem Corbinem, Samim Zaynem i Liderem Cenation dzięki czemu na WrestleManii 34 zmierzy się z Shinsuke Nakamurą:

» Oficjalnie na WrestleManii 34 odbędzie się starcie z udziałem Asuki oraz Charlotte Flair o SmackDown Live Women’s Championship. Po tym ogłoszeniu RAW Women’s Champion Alexa Bliss za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się o decyzji byłej mistrzyni kobiet NXT. Wszystko wskazuje na to, iż na WrestleManii 34 Alexa będzie broniła pasa mistrzowskiego w starciu z Nia Jax:

» Poniżej znajduje się krótki materiał wideo zza kulis z pierwszej sesji zdjęciowej Randy’ego Ortona jako WWE United States Championa. Podczas FastLane Viper pokonał Bobby’ego Roode’a dzięki czemu po raz pierwszy w swojej karierze stał się posiadaczem tego mistrzostwa orz 10 WWE Grand Slam Championem: