Uwaga na spoilery! Co działo się w pierwszych odcinkach WWE NXT UK?, Heath Slater i Baron Corbin w dłuższym storyline?

» Pierwszy epizod WWE NXT UK otworzony został segmentem z Wolfgangiem i The Coffey Brothers (Mark Coffey & Joe Coffey). Używają od teraz nazwy Gallus dla swojej stajni. Zostali skonfrontowani przez Travisa Banksa, który ostatecznie został otoczony, lecz Tyler Bate i Trent Seven go obronili. Banks później pokonał Wolfganga w main evencie drugiego odcinka NXT UK.

Bazując na tym, co wydarzyło się na niedawnych tapingach NXT UK, wygląda na to, że stajnia Gallus zostanie poprowadzona jako jedna z największych gwiazd tej federacji.

» W drugim odcinku NXT UK widzieliśmy mistrzynię kobiet NXT UK Rhea Ripley, która jako pierwsza wybrała swoją przeciwnikę. Następnie pokonała Candy Floss, która odbyła swój debiut w telewizji NXT UK.

W rozmowie z Radzi Chinyanganya Ripley powiedziała, że ​​zwycięstwo nieważne w jakim stylu to zwycięstwo. Ripley powiedziała także, że zwycięstwo widzów polega na tym, że mogą oglądać, jak ona rywalizuje. Candy powiedziała, że ​​mecz był trudny, ale nauczyła się wiele i następnym razem, gdy znów będzie w NXT UK, będzie znacznie silniejsza.

» Jak już wspominaliśmy podczas ostatniego WWE RAW ujrzeliśmy Rhyno, który przegrał pojedynek „Loser Gets Fired” z jego tag-teamowym partnerem Heathem Slaterem, który został wezwany przez General Managera – Barona Corbina. Corbin później zdegradował Slatera do roli sędziego. Slater i Corbin zapewne będą mieli dłuższy storyline na RAW, ponieważ Slater obiecuje walczyć.