Uwaga na Spoilery! Charly Caruso ogłasza walkę, Booker T o roli JBL’a, Plakat promujący event BCW, Sonda WWE

» W poniższym materiale wideo, który ukazał się na oficjalnym koncie WWE na Twitterze, Charly Caruso poinformowała o tym, że na najbliższej gali WWE PPV Payback Seth Rollins zmierzy się z Samoa Joe:

» WWE Hall of Famer Booker T w najnowszym odcinku Heated Conversations wypowiedział się na temat sytuacji dotyczącej zastraszania ze strony JBL’a pozostałych pracowników WWE:

”JBL pełni rolę heelowego komentatora i nie wydaje mi się, aby afera dotycząca zastraszania przez niego swoich współpracowników była by na miejscu. Uważam, że panowie mają problem ze sobą i powinni jak najszybciej go rozwiązać. Nie wydaje mi się, aby w WWE panowało zastraszanie, gdyż takie rzeczy przytrafiają się jedynie w podstawówce i gimnazju, a my jesteśmy dorosłymi ludźmi”.

» Poniżej przedstawiamy plakat promujący najbliższy event, którego organizatorem będzie federacja Brii Combination Wrestling. Podczas piątkowego wydarzenia do ringu powróci były WWE Superstar Shelton Benjamin.

shelton benjamin BCW

» Na stronie WWE.com pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować na wrestlera, który jest w stanie pokonać Brocka Lesnara. Poniżej przedstawiamy listę uczestników oraz wyniki sondy:

Braun Strowman
Bray Wyatt
Roman Reigns
Dean Ambrose
Finn Bálor
Goldberg
Samoa Joe
Seth Rollins

Na pierwszym miejscu uplasował się Braun Strowman, a tuż za nim Roman Reigns oraz Finn Balor.