Uwaga na Spoilery! Charlotte Flair o przerwaniu streaku, The Usos o Bullet Club, Dark Match po SmackDown

» WWE RAW Women Charlotte Flair pojawiła się w podcaście Sama Robertsa, w którym wypowiedziała się na temat zakończenia streaku przez Bayley:

”Są dwa sposoby w jaki można odebrać to. Wiecie co jest dziwne? To, że w momencie kiedy mój streak wyniósł 16 do 0 to w tym samym okresie John Cena po raz 16 zdobył WWE Championship. No ale cóż są to tylko statystyki, które już dawno należą do historii. Nic nie trwa wiecznie”.

» Podczas Talking Smack gośćmi specjalnymi Daniela Bryana oraz Renee Young byli nowi mistrzowie tag team The Usos, którzy wypowiedzieli się na temat osób, z którymi chcieliby zmierzyć się na WrestleManii 33:

”Chcemy walczyć z najlepszymi na świecie. Zmierzmy się z The Bullet Club! Mamy tutaj na myśli Luke Gallowsa i Karla Andersona, którzy również są w posiadaniu pasów tag teamowych. Może unification match?”.

» Po zejściu SmackDown z anteny odbył się dark match, w którym Dean Ambrose oraz Luke Harper pokonali Braya Wyatta i Barona Corbina. Zwycięstwo dla swojej drużyny zagwarantował mistrz IC, który wykonał swoją akcję kończącą na Baronie.