Uwaga na Spoilery! Bray Wyatt vs Luke Harper, Ricky Knight o swojej córce Paige, Jeff Jarrett o CRASH

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu na niebieskiej tygodniówce obecny mistrz WWE Bray Wyatt zmierzy się z Lukiem Harperem w non-title matchu. Co się stanie jeśli Luke pokona mistrza WWE?

» Ricky Knight za pośrednictwem Facebooka wypowiedział się na temat skandalu związanego z jego córką Paige:

”Ostatni raz wypowiadam się na temat skandalu otaczającego moją córkę, z którą miałem okazję rozmawiać za pośrednictwem Facebooka i muszę przyznać, że bardzo martwię się o jej stan psychiczny. Kto mógł zrobić coś takiego i udostępnić jej prywatne materiały? Jestem bardzo zmartwiony tą sytuacją nie tylko ze względu na moją córkę, ale także inne kobiety, które spotkała taka sama przykrość”.

» Urzędnicy Impact Wrestling wzięli udział w zeszłotygodniowym turnieju AAA Rey de Reyes, a następnie Jeff Jarrett za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat sytuacji związanej z Impact Wrestling:

”Impact Wrestling zamierza kontynuować współpracę z promocją Konnan’s CRASH, a gwiazdy tej federacji: The Laredo Kid oraz Garza Jr będą regularnie pojawiać się na Impact Wrestling”.