Uwaga na Spoilery! Brak mistrzów na SmackDown, Występ Becky Lynch na evencie w Oberhausen, Wydarzenia podczas odcinka WWE 205 Live

» SmackDown Tag Team Champions The Bludgeon Brothers nie pojawili się na wczorajszym odcinku WWE SmackDown Live, jednak po raz kolejny obejrzeliśmy segment z ich udziałem, który został nagrany na backstage’u. Obecni mistrzowie tag teamowi wysłali kolejne ostrzeżenie w kierunku pozostałych drużyn tag teamowych, co możecie zaobserwować w poniżej zamieszczonym materiale wideo.

» W poniższym materiale wideo ukazana została Becky Lynch, która pojawiła się na ostatnim wydarzeniu podczas live eventu w Oberhausen. Film ukazuje Becky Lynch wchodzącą w interakcję z fanami po tym, jak razem z Asuką oraz Naomi wrestlerki pokonały Lane, Billie Kay oraz Peyton Royce:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE 205 Live w Londynie otrzymaliśmy starcie z udziałem Tylera Bate’a, TJP, Kalisto oraz Kenny’ego Williamsa. Jak się okazało WWE 205 Live General Manager Drake Maverick za pośrednictwem Twittera potwierdził, że także odbędzie się sześcioosobowy tag team match z udziałem Drew Gulaka, Jamesa Drake’a, Josepha Connersa, a ich rywalami byli Flash Morgan, Mustafa Ali oraz WWE Cruiserweight Champion Cedric Alexander.