Uwaga na Spoilery! Baron Corbin po walce z Braunem Strowmanem, The Usos przeszli do historii po EC, Występ wrestlerki NXT na Elimination Chamber

» Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Baronem Corbinem, który wypowiedział się na temat zwycięstwa w No Dq Matchu z Braunem Strowmanem, dzięki ingerencji Bobby’ego Lashleya oraz Drew McIntyre:

„Myślisz, że jak się czuję? Spójrz na zwycięstwo, które mówi wszystko. Braun myślał, że wyjdzie i pokona Brocka Lesnara. Co się wtedy stało? Tak samo myślał dzisiaj, że wyjdzie, zada mi ból i odejdzie z wygrana. Jest wielka różnica między ludźmi takimi jak ja, a ludźmi takimi jak Braun. Oni rozmawiają o tym, co zamierzają zrobić, a ja po prostu to robię”.

» Podczas wczorajszej gali WWE PPV Elimination Chamber, The Usos pokonali Shane’a McMahona oraz The Miza, dzięki czemu zostali nowymi SmackDown Tag Team Champions. Bracia przeszli do historii, ponieważ zdobyli tytuły tag teamowe w trakcie pobytu na SmackDown aż czterokrotnie i udało im się pobić The New Day, posiadających mistrzostwa aż trzykrotnie.

» WWE NXT Women Lacey Evans pojawiła się podczas wczorajszej gali WWE PPV Elimination Chamber, a mogliśmy ją zobaczyć przed WWE Title Elimination Chamber Matchem. Wrestlerka wciąż nie podpisała kontraktu z głównym rosterem, czy to RAW, czy SmackDown. Za pośrednictwem Twittera skomentowała swój występ na PPV:

„Nie myśleliście, że usiądę i nie pokażę mojej klasycznej twarzy podczas PPV?”.