Uwaga na Spoiler! Kto zawalczy z Danielem Bryanem na FastLane?, Ważne ogłoszenie Drake’a Mavericka, Debiut gwiazd NXT na SmackDown Live

» Na wczorajszym odcinku SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że 10 marca w The Q Arenie w Cleveland odbędzie się starcie z udziałem WWE Championa Daniela Bryana oraz Kofiego Kingstona. Ta walka została zatwierdzona po zwycięstwie drużyny Kofiego nad drużyną Daniela.

Big WWE Title Match Announced For Fastlane

Tak prezentują się dotychczas zapowiedziane walki na FastLane:

WWE Title Match
Kofi Kingston vs. Daniel Bryan (c)

SmackDown Tag Team Titles Match
Shane McMahon and The Miz vs. The Usos (c)

WWE Cruiserweight Title Match
Buddy Murphy(c) vs ???

» Podczas wczorajszego odcinka WWE 205 Live obecny WWE 205 Live General Manager Drake Maverick poinformował, że odbędzie się single-elimination tournament, który wyłoni pretendenta do WWE Cruiserweight Championship. Turniej rozpocznie się w najbliższy wtorek w Spectrum Center i udział w nim weźmie ośmiu uczestników. Tak prezentują się pierwsze walki:

Tony Nese vs Kalisto

Drew Gulak vs The Brian Kendrick

WWE nie potwierdziło pozostałych czterech uczestników turnieju, ale sporo mówi się o udziale Humberto Carrillo, Cerdica Alexandera, Ariya Daivariego oraz Mike’a Kanellisa.

» Na wczorajszym odcinku SmackDown Live w Nowym Orleanie zadebiutowały cztery gwiazdy WWE NXT, które również pojawiły się na poniedziałkowym Monday Night RAW. Aleister Black pokonał Andrade w starciu solowym. NXT Champion Tommaso Ciampa & NXT North American Champion Johnny Gargano pokonali The Bar(Sheamus i Cesaro) w akcji drużynowej. Natomiast Ricochet poradził sobie w starciu z Erickiem Youngiem.