Uwaga na Spoilery! Szczegóły dotyczące powrotów do WWE, Zaręczyny byłej WWE Divas Champion, Shane Taylor nie pozostanie w ROH

» Były WWE Intercontinental Champion John Morrison powrócił do telewizji WWE podczas wczorajszego odcinka SmackDown na FOX. Cathy Kelley próbowała dowiedzieć się od Miza, dlaczego zaatakował on Kofiego Kingstona, więc udała się do szatni zawodnika, lecz osobą która otworzyła jej drzwi, był John Morrison. Warto wspomnieć, że John niedawno podpisał pięcioletni kontrakt z WWE i wygląda, na to że będzie on częścią SmackDown. Niedawno pojawił się w The Bump, gdzie wykonał „took shots” w kierunku Setha Rollinsa oraz pozostałych gwiazd WWE.

» Także na pierwszym SmackDown pojawił się Sheamus, który zaatakował Shorty’ego G, po jego zwycięstwie odniesionym w starciu z Dashem Wilderem z The Revival. The Celtic Warrior był nieobecny od pierwszego SmackDown po WrestleManii 35, gdzie podobno doznał wstrząsu mózgu, a tak naprawdę zmagał się on z problemem z kręgosłupem. W lipcu WWE zezwoliło mu na występy, więc mógł pojawiać się na live eventach, ale takowa sytuacja nigdy nie miała miejsca. Kilka tygodni temu WWE rozpoczęło emisję materiałów zapowiadających powrót Sheamusa na SmackDown i wreszcie to nastąpiło. Na obecną chwilę nie wiadomo, jakie plany mają dla niego oficjele.

» Była WWE Divas Champion Nikki Bella i jej partner z Dancing With The Stars, Artem Chigvintsew poinformowali o zaręczynach. Była wrestlerka za pośrednictwem Instagrama wyjawiła, że kiedy w listopadzie była we Francji, to powiedziała tak:

„Jestem podekscytowana 2020 rokiem i następną dekadą z tobą @theartemc. W listopadzie we Francji powiedziałam tak! Staraliśmy się zachować to w tajemnicy, ale chcieliśmy się podzielić z Wami naszym podekscytowaniem w Nowym Roku”.

» Portal PWInsider.com informuje, że Shane Taylor nie pozostanie w federacji Ring of Honor, ponieważ obie strony nie doszły do porozumienia. Jak wiadomo od jakiegoś czasu Shane nie był związany z firmą kontraktem, który wygasł, więc wrestler na swoim oficjalnym profilu na Twitterze poinformował, że zaczyna przyjmować bookingi w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Australii, Meksyku, Anglii, Niemczech, Francji oraz Włoszech.