Uwaga na możliwe spoilery!,Shinsuke Nakamura mógł walczyć dla UFC, Walka Cena vs Reigns?, Na czym będzie się skupiać dzisiejsze RAW?, Sexy Star ukarana przez WrestleCade

» Od dawna wiadomo, że Shinsuke Nakamura poza wrestlingiem walczył również w MMA. Nakamura używa w swoich walkach dużo mocnych ataków, jak również wymyślne dźwignie. W wywiadzie dlaThe Hindustan Times Japończyk ujawnił, iż otrzymał on kiedyś ofertę od największej organizacji MMA na świecie – UFC. Podczas jego pierwszego pobytu w New Japan Pro Wrestling, Nakamura miał rekord w MMA wynoszący 3-1.

“Około 2005 roku, UFC zaoferowało mi szansę walki dla nich. W tym czasie jednak byłem związany kontraktem z NJPW i zdecydowałem zostać w pro-wrestlingu. To była świetna propozycja, ale nie zmieniłbym mojego wyboru. Pomimo tego, że dalej trenuje brazylijskie jiu-jitsu, nie byłbym w stanie aktualnie wrócić do MMA. Chcę być teraz jedynie szczęśliwy w WWE i nie wracać do tego.”

» WWE planuje walkę pomiędzy Johnem Ceną i Romanem Reignsem na gali No Mercy. Możliwe jest ogłoszenie tej walki już podczas dzisiejszego RAW. No Mercy odbędzie się 24 Września w Staples Center ( Los Angeles ). Jest to ekskluzywna gala dla brandu RAW.

» WWE podczas dzisiejszego RAW będzie się skupiać na:

* Walce rewanżowej pomiędzy Alexą Bliss i Sashą Banks

* Sytuacją z Johnem Ceną i Romanem Reignsem

* Dołączeniem do dywizji Cruiserweight Enzo Amore

* Braun Strowman następnym mistrzem Universal?

* Rollins i Ambrose na szczycie dywizji tag team

» WrestleCade ogłosiło, iż Sexy Star została usunięta z WrestleCade Weekend event, które odbędzie się pod koniec Listopada. Poniżej oficjalne postanowienie WrestleCade :

“Przeczytaliśmy wszystkie zgłoszenia, obejrzeliśmy filmiki oraz wszystkie tweety dotyczące incydentu pomiędzy Sexy Star i Rosemary podczas AAA’s TripleMania. Sama Rosemary przyznała, że Sexy Star specjalnie chciała ją skontuzjować po zakończeniu walki.                                                                                                                                     W profesjonalnym wrestlingu nie ma miejsca na takie sytuacje. Postanowiliśmy nie zabierać Sexy Star na WrestleCade Weekend. Przepraszamy fanów, którzy chcieli się z nią spotkać, lecz prosimy o wyrozumiałość i liczymy na zrozumienie naszej decyzji. Jeżeli zamówiliście bilety na tą imprezę w celu spotkania się z Sexy Star prosimy o zgłoszenie się do nas i obiecujemy jak najszybszy zwrot pieniędzy.”

 

» W lipcu Jeff Hardy wrzucał na swojego instagrama zdjęcia różnych malowania na jego twarzy. Wczoraj wrzucił kolejne, tym razem z eventu w Tupelo, Mississippi.

ThankYouTupelo,MS! . . !8-27-2017

A post shared by #BrotherNero DELETED (@jeffhardybrand) on