Uwaga na Spoilery! Matt Hardy chce walki z Bray’em Wyatt’em, Nowi WWE 24/7 Champions +wypowiedź, Urodziny gwiazd wrestlingu

» WWE Superstar Matt Hardy za pośrednictwem Twittera skomentował ostatni segment z udziałem Braya Wyatta, czyli Firefly Fun House przy czym drażnił się z potencjalnym sporem z “The Fiend”, czyli swoim byłym tag team partnerem:

“Głębokość @WWEBrayWyatt sprawia, że jest on najbardziej interesującą i intrygującą osobowością obecnie w @WWE TV… I jestem gotowy do walki z nim! #FireFlyFunHouse #TheFIEND,”

» Gwiazdor NBA, Enes Kanter z Boston Celtics zdobył WWE 24/7 Championship pokonując R’Trutha podczas tapingu WWE Main Event w Madison Square Garden. Następnie wrestler WWE szybko odzyskał tytuł mistrzowski stając się piętnastokrotnym posiadaczem tego wyróżnienia. Cathy Kelley zapytała Kantera o jego doświadczenie związane z wielkim zwycięstwem:

“Cóż, bardzo mi się podobało. Otrzymałem sporo ciepła(popu) oraz sporo heatu, ale w ostatecznym rozrachunku było bardzo fajnie. Po prostu pojawiłem się w MSG i zdobyłem WWE 24/7 Championship, a to było bezcenne doświadczenie, mimo iż trwało kilka minut”.


» W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzą:

– Sędzia WWE NXT Drake Wuertz (35 lat)
– RAW Women Sarah Logan (26 lat)
– WWE Hall of Famer Don Muraco (70 lat)
– Były WWE TAG Team Champion Trevor Murdoch (39 lat)
– były TNA Tag Team Champion Matt Morgan (43 lata)
– były szeff WWE Developmental Steve Keirn (68 lat)