Tyson Kidd o swojej karierze

Tyson Kidd był ostatnio widziany w telewizji WWE w 2015 r., ale nadal jest zatrudniony przez WWE w roli, która nie pozwala mu odejść.

Kidd jest byłym Tag Team Championem i ukończył karierę u boku Cesaro, kiedy doznał kontuzji podczas dark matchu z Samoa Joe ponad trzy lata temu. Były zapaśnik został tymczasowo sparaliżowany, a następnie został zmuszony do poddania się operacjom chirurgicznym szyi.

Kidd był zmuszony do odejścia z WWE z powodu kontuzji i nigdy więcej nie będzie walczył, ale WWE znalazło sposób na umieszczenie kanadyjskiej gwiazdy w ekipie za kulisami, gdzie był w stanie przystosować się do nowej strony firmy. Kidd niedawno rozmawiał z Chrisem Van Vlietem w „That Wrestling Event” w Orlando, gdzie był w stanie otworzyć się na temat swojej nowej roli za kulisami w WWE.

Pracuje za kulisami jako producent, robię to od roku i uwielbiam to! Musiałem się trochę przyzwyczaić i dostosować, wiesz że nie było mnie 2 lata. Uwielbiam siedzieć i współpracować z ludźmi i po prostu być kreatywnym, wszyscy wpadamy na pomysł i używamy w danym meczu. Czuję się spełniony mogąc być tego częścią. Czuję się spełniony i nie ma dla mnie fizycznej traumy, więc wszystko jest w porządku.

Kidd był również w stanie porozmawiać o jego kończącej karierę kontuzji szyi, która zmusiła go do odejścia z ringu i jako część załogi backstage.

 Pamiętam wszystko, straciłem czucie przez około pięć sekund od stóp do głów, czas się zatrzymał, po prostu siedziałeś, jakbyś nie miał kontroli, moje ciało nie było pod moją kontrolą, było na czyjeś łasce, siedząc tam, nie możesz się ruszyć. Wszystko w twoim ciele ma wagę około dwóch milionów funtów.

Kidd  zapytany o swoją przyszłość i jego celem jest zostać oczyszczony, aby powrócić na ring stwierdził, że kocha swoją obecną pracę i lubi to. Choć w przyszłości nie chciałby wykluczać powrotu do ringu.