Co z tygodniówką WWE 205 Live?, Aktualizacja dotycząca stanu zdrowia Kamali, Nowy program WWE emitowany na facebooku?, Zawodniczki NXT na SmackDown

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że tygodniówka WWE 205 Live najprawdopodobniej będzie emitowana przed SmackDown Live ze względu na nowy program o czym możecie przeczytać w poniższym wpisie. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy te plany dojdą do skutku, gdyż są one zmieniane co jakiś czas.

» Jakiś czas temu na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca pobytu Jamesa Harrisa znanego jako Kamala w szpitalu z powodu komplikacji spowodowanych chorobą jaką jest cukrzyca. Pasierbica Harrisa udzieliła krótkiego wywiadu dla Pro Wrestling Sheet, w którym wyjawiła, że legendarny wrestler został przewieziony do szpitala z powodu płynu znajdującego się w jego płucach oraz sercu. W dniu wczorajszym Kamala przeszedł pomyślnie operację, która ma na celu poprawę funkcjonowania zawodnika, a lekarze mają nadzieję, że wkrótce zostanie od odłączony od respiratora.

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że oficjele federacji World Wrestling Entertainment rozważają nad stworzeniem specjalnego programu, który będzie emitowany na żywo raz w tygodniu na Facebooku. Oficjele chcą z tym programem wystartować w styczniu przyszłego roku i będzie on emitowane w każdy wtorek po zejściu z anteny odcinka SmackDown Live co może oznaczać iż nie będziemy mogli oglądać 205 Live na żywo.

» Przed rozpoczęciem wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live na backstage’u w Houston Toyota Center pojawiły się zawodniczki na co dzień występujące w NXT, czyli Ruby Riot oraz Liv Morgan.