Tye Dillinger zadebiutuje w głównym rosterze WWE?, Bayley zostanie mistrzynią kobiet na RAW?, Sasha Banks przejdzie heel turn?, Ryback na temat sytuacji z CM Punkiem, Nowa aplikacja TNA w Wielkiej Brytanii

» W internecie pojawiły się plotki dotyczące debiutu Tye Dillingera w głównym rosterze podczas przyszłorocznej gali PPV Royal Rumble. Podobno ma on wystąpić w royal rumble matchu jako dziesiąty zawodnik, lecz nie wiemy do jakiego rosteru zostanie on przypisany chociaż osobiście widziałbym go na SmackDown Live.

» Coraz głośniej mówi się o tym, że podczas WrestleManii 33 była mistrzyni Women’s NXT Bayley pokona Charlotte Flair i zdobędzie RAW Women’s Championship. Co o tym sądzicie?

» Portal Wrestling Observer Newsletter donosi, że plany dotyczące main eventerowania przez Sashę Banks zakładają jej heel turn, ale nastąpi on prawdopodobnie po zakończeniu feudu z kuzynką The Rocka(Nia Jax)

» Były WWE Superstar Ryback udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat sytuacji z CM Punkiem:

”Niedawno rozmawiałem z Coltem Cabaną i mimo faktu iż nie padły przeprosiny od żadnej ze stron, to i tak ta rozmowa sporo mi dała oraz poprawiła nasze relacje. Jeśli chodzi o słowa jakie CM Punk wypowiedział na mój temat, to muszę przyznać, że w tym momencie był on w złym stanie psychicznym oraz fizycznym, więc to mogło mieć wpływ na jego zachowanie. Chciałbym się z nim spotkać twarzą w twarz i wyjaśnić kilka spraw”.

» Federacja Total Nonstop Action za pośrednictwem Twittera poinformowała, że udostępniła w Wielkiej Brytanii nową aplikację o nazwie ”Total Access TNA Wrestling”, dzięki której za niespełna 5 funtów można uzyskać dostęp do wszystkich odcinków Impact Wrestling, a także Xplosion, Greatest Matches, PPV oraz One Night Only.