Tye Dillinger vs Samoa Joe na SmackDown Live, Adam Cole wspomina debiut na TakeOver, Cody opowiada o fanach i wrestlingu

» Wygląda na to, że podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE SmackDown Live odbędzie się starcie z udziałem Samoa Joe oraz Tye’a Dillingera. Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo z Dillingerem oraz R’Truthem, który zaproponował stworzenie nowego tag teamu, jednak były wrestler NXT nie był zainteresowany jego propozycją, ponieważ chce wyrobić sobie nazwisko.

» WWE NXT North American Champion, Adam Cole wypowiedział się na temat swojego debiutu podczas NXT TakeOver w Brooklynie:

”Moje wejście było emocjonujące. Byłem bardzo podekscytowany, ponieważ przez dziesięć lat walczyłem na scenie niezależnej, po to, aby znaleźć się w tym miejscu. W przeszłości walczyłem na całym świecie i miałem nadzieję, że wiele osób zna moje nazwisko. Przed debiutem w mojej głowie krążyły różne myśli zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Dzięki wsparciu fanów byłem niesamowicie napompowany przed debiutem i wydaje mi się, że była to/jest to jedna z moich ulubionych chwil w karierze profesjonalnego wrestlera”.

» Cody Rhodes wypowiedział się na temat swoich fanów oraz przygody z wrestlingiem:

”Uwielbiam udowadniać, że mam fanów. Jedyną rzeczą, która mnie uszczęśliwia, to fakt iż mogę udowodnić ludziom, że są w błędzie. Wiele osób uważa, że jestem niedoszłym wrestlerem, jestem synem Dusty’ego…. Swoją przygodę z wrestlingiem rozpocząłem w wieku 15 lat, gdy byłem sędzią. Po czterech latach zdecydowałem się na bycie wrestlerem. To dzieło istnieje z jakiegoś powodu. Jestem kimś więcej niż facetem, który pokonał Kenny’ego Omegę”.