Tye Dillinger o wprowadzeniu Ricka Rude’a, Oficjele Impact Wrestling nawiązują współprace, New Japan Cup 2017

» WWE NXT Superstar Tye Dillinger w rozmowie dla Planeta Wrestling wypowiedział się na temat wprowadzenia Ricka Rude’a do WWE Hall of Fame:

”Starałem się opublikować kilka słów za pośrednictwem Twittera, ale nie byłem w stanie bo byłem w takim szoku. Już jako dziecko byłem wielkim fanem Ricka Rude’a, Rickiego Martela oraz Mr. Perfecta. Te osoby były rozchwytywane i zainteresowały mnie sobą. Rick Rude był na samym szczycie i mogę stwierdzić, że był on super-gwiazdą. Ten facet będzie trwał wiecznie, a jego kariera została zapisana w księgach rekordów. Myślę, że jego rodzina i wszyscy inni długo na to czekali”.

» Jeff Jarrett za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie, z którego wynika iż był on obecny na corocznym turnieju Rey de Reyes organizowanym przez federację AAA:

Prezes Anthem Wrestling Exhibitions Ed Nordholm za pośrednictwem Twittera również opublikował zdjęcie z ostatniej gali AAA, gdzie spotkał się z Generalnym Managerem Dorian Roldán Peña:

Scott D’Amore w rozmowie dla lokalnej gazety w Meksyku wypowiedział się na temat współpracy z Crash:

”Czekam na dalszy rozwój Impact Wrestling. Poza tym doszliśmy do porozumienia z NOAH Pro Wrestling oraz Crash Lucha i pracujemy nad nawiązaniem kolejnych współpracy w Meksyku oraz Wielkiej Brytanii”.

» W półfinale turnieju New Japan Pro Wrestling ”New Japan Cup 2017” Bad Luck Fale pokonał Evila, natomiast Katsuyori Shibata pokonał Tomohiro Ishiego dzięki czemu 20 marca w finale Shibata zmierzy się z Bad Luck Falem.