Trzy ostatnie występy Deana Ambrose’a w WWE, Z kim zmierzy się The Shield w pożegnalnej walce?, Jak poważny jest uraz Sheamusa?, Zwiastun filmu z udziałem The Rocka i Romana Reignsa

» Dean Ambrose skończy swoje zobowiązania wobec WWE w najbliższy weekend. Czekają go trzy walki, zarówno dzisiaj, w sobotę jak i w niedzielę podczas specjalnego live eventu w Moline, który będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem WWE Network. To właśnie na tej gali, The Shield ma stoczyć swoją ostatnią, pożegnalną walkę. Choć przeciwnicy nie zostali jeszcze oficjalnie ogłoszeni, według lokalnych zapowiedzi mają to być standardowo Drew McIntyre, Bobby Lashley oraz Baron Corbin. Mistrz Interkontynentalny Finn Balor ma natomiast bronić swojego tytułu w starciu z Eliasem.

» Wczoraj informowaliśmy Was o kontuzjach Daniela Bryana i Sheamusa. Dziś wiemy już dzięki Wrestling Observer Newsletter, że Celtycki Wojownik zmaga się obecnie z wstrząsem mózgu. Nie wiadomo jak bardzo jest to poważne, ale Sheamusa czeka na pewno znaczna przerwa od występów w ringu.

» Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun filmu „Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw” w którym jedną z głównych ról gra Dwayne ‚The Rock’ Johnson. W zwiastunie kilkukrotnie pojawia się także były mistrz Universal Roman Reigns:

Polskie napisy:

Premiera w kinach 2 sierpnia. Ktoś się wybiera? 😉