Trzeci MITB Ladder Match?, Ważne ogłoszenie Drake’a Mavericka, Znamy pretendenta, Zwycięstwo face’ów na live evencie WWE

» Wszystko wskazuje na to, że oficjele WWE zastanawiają się nad dodaniem trzeciego Money in the Bank Ladder Matchu podczas gali PPV MITB, która odbędzie się 17 czerwca w Chicago. Bryan Alvarez z The Wrestling Observer potwierdził, że Kurt Angle miał ogłosić trzy MITB na RAW, jednak plany te zostały zmienione w ostatnim momencie. Oczekuje się ogłoszenia MITB Ladder Matchu dla drużyn tag teamowych, jednak nie wiadomok które wezmą udział w tym wydarzeniu. Podobno jednym z faworytów do zwycięstwa ma być Braun Strowman oraz jego tajemniczy partner.

» W poniższym materiale wideo WWE 205 Live General Manager, Drake Maverick poinformował, że 29 maja w Raleigh odbędzie się odcinek WWE 205 Live, podczas którego Buddy Murphy zmierzy się z WWE Cruiserweight Championem Cedrickiem Alexanderem. Drake również potwierdził, że 15 maja na evencie w Londynie będziemy świadkami starcia z udziałem gwiazd Cruiserweight oraz WWE UK:

» W poniższym materiale wideo przedstawione zostało wejście No Way Jose, który połączył siły z Breezango oraz The Ascension. Ta sytuacja miała miejsce podczas środowego live eventu w Bournemouth, Anglii. Pięcioosobowa drużyna pokonała Barona Corbina, Jindera Mahala, Curta Hawkinsa oraz The Authors of Pain: