Tryout’y WWE i ROH, Triple H w Performance Center, Powrót Rusev’a

* Nastąpiła mała zmiana dotycząca nadchodzącego DVD „The Kliq Rules”. Miało odbyć się show, podczas którego członkowie mieli się ponownie spotkać, show to miało zostać wyemitowane na WWE Network, jednak jak podaje Wrestling DVDNews.com ten specjal został anulowany. Tytuł ten zostanie wydany 28 lipca i składa się oczywiście z walk oraz z części dokumentalnej

* Triple H był w Performance Center, gdzie nadzorował prace młodych talentów, na poniższym zdjęciu widać także głównego trenera czyli Matt’a Blooma.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

* Dzisiaj, 6 czerwca swoje urodziny obchodzą:

– Drew Galloway, ur. w 1985 r., był mężem Taryn Terrell, były WWE Intercontinental Champion i WWE Tag Team Champion, dołączył do TNA w 2015 r.

– Jessica Nora Kresa, ur. w 1978 r., znana jako ODB, czterokrotna mistrzyni Knockout, miała swój debiut w ROH w 2015 r.

* Ladder Match rozstrzygnie czy to Dean Ambrose a może Seth Rollins będzie mistrzem WWE World Heavyweight to Money in the Bank. WWE zapytało swoich fanów, kto opuści galę z pasem i aż 70 % z około 10.000 zarejestrowanych głosów zostało oddanych na Ambrose’a.

* Aby promować najnowszy odcinek Beyond The Ring na WWE Network, WWE wypuściło klip z udziałem Rey’a Mysterio. WWE zamierza pokazać dokument: Rey Mysterio: The Ultimate Underdog, gdzie opowiada on o swojej przyjaźni z Eddiem Guerrero. Poniżej ten właśnie klip 🙂

* Mówi się, że Rusev może powrócić do akcji w butach. Rusev występował z gołymi stopami odkąd dołączył do WWE. Doznał kontuzji po przyjęciu back body dropa ponad 3 liną na SmackDown 26 maja.

* W najnowszym epizodzie WWE Top 10, skupiamy się na niewinnych świadkach, poszkodowanych z powodu gwiazd WWE:

* Ring of Honor będzie organizowało w weekend 13-14 czerwca, dwudniowy tryout połączony z seminarium. Odbędzie się on w ROH DOJO w Philadelphii. Pozwoli on młodym talentom bycie zauważonym przez oficjeli oraz gwiazdy Ring of Honor. Mówi się też, że seminaria tego typu organizowane przez ROH są bardzo chwalone przez tych którzy w nich uczestniczą.

* Co do kontuzji której Tyson Kidd nabawił się w dark matchu z Samoa Joe przed Monday RAW, WWE nadal przeprowadza zawodnikowi testy medyczne, co jest przyczyną tego, że nadal federacja nie wystosowała oficjalnej noty na ten temat. Mówi się, że WWE uważa, że kontuzja ta była tylko przypadkiem i nie dało się jej przewidzieć ani jej zapobiec.

* Jak się dowiedziano, także była Knockout’ka Rosie Lottalove (Andrea) i gwiazda SHIMMER – Athena były na trout’cie WWE w Performance Center w Orlando.

* Była Knockout TNA Traci Brooks będzie miała swój ostatni występ w pro wrestlingu 18 czerwca na gali House of Hardcore organizowanej przez Tommy’ego Dreamer’a w Toronto.

*