Trish Stratus o rewolucji i walce z Alexą Bliss, Wielkie nazwiska obecne na SmackDown Live, Gwiazdy WWE w Santino Marella’s Battle Arts Academy

» Mike Rome przeprowadził wywiad z WWE Hall of Famer Trish Stratus, która omówiła rewolucję w dywizji kobiet WWE oraz swoje nadchodzące starcie z Alexą Bliss na PPV Evolution:

”Czuję, że zawsze starałyśmy się dorównać facetom. Chcemy być mile widziane w społeczności wrestlingowej – powiedziała Trish. Czuję, że w końcu, to zrobiliśmy i jesteśmy dobrze postrzegane. Mamy równe szanse. Każda z kobiet występujących w WWE wie, co musi robić, aby rewolucja trwała i trwała. W przeszłości ja i Amy Dumas(WWE Hall of Famer Lita), Victora i Molly Holly starałyśmy się odmienić naszą dywizję, a teraz jestem niesamowicie szczęśliwa z możliwości walki z Alexą Bliss na Evolution, ponieważ zamierzam skopać jej tyłek”.

» WWE Hall of Famer Trish Stratus, Maryse, Brie Bella oraz były former WWE Intercontinental Champion Santino Marella pojawili się w Toronto na wtorkowym odcinku SmackDown Live podaje portal PWInsider.com. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy powrót Trish jest związany z jej występami na ringu, czy pracą na backstage’u, ale wiemy, że postać Maryse będzie regularnie widziana w telewizji.

» WWE Superstars Drew McIntyre, Jinder Mahal oraz The Miz pojawili się w Santino Marella’s Battle Arts Academy w Mississauga, gdzie mieli okazję wypróbować sprzęt byłego mistrza WWE IC, a także dać kilka cennych lekcji osobom szkolącym się w powyżej wspomnianej akademii.

355lbs easy peasy @dmcintyrewwe @jindermahal, New bench record @battleartsacademybaa

Post udostępniony przez Santino Marella (@themilanmiracle)