Triple H wyraża zainteresowanie Willem Ospreayem, Thea Trinidad o relacji z Austinem Ariesem, Co czeka nas na SmackDown Live?, Wpis Zacka Rydera tuż po operacji

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat zainteresowaniem podpisania kontraktu z Willem Ospreayem:

”Will Ospreay jest niesamowicie utalentowanym wrestlerem. W momencie, kiedy niesamowite gwiazdy są możliwe do zakontraktowania, to staramy się współpracować z nimi wszystkimi. Chcemy sprowadzać do federacji największy talenty, które w przyszłości będą stanowiły o sile WWE. Tak chcemy, aby Will dołączył do WWE”.

» Była TNA Knockouts Tag Team Champion Thea Trinidad wystąpiła gościnnie w podcaście Pancakes and Powerslams Show, w którym wypowiedziała się na temat relacji partnerskiej z Austinem Ariesem:

”Spotkaliśmy się w TNA. Nigdy nie zapomnę tego momentu, ponieważ na początku naszej znajomości chciałam uderzyć go w twarz, to wydarzenie miało miejsce podczas naszego spotkania z Bubbą Ray’em Dudleyem. Za każdym razem, gdy denerwowałam się na Austina on śmiał się i mówił, że się tylko ze mną droczy, ponieważ chce się dobrze bawić. Wszystko zaczęło się od wspólnego spożywania sushi 😀 hahaha świetny okres”.

» WWE za pośrednictwem Twittera poinformowało, że podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live odbędą się poniższe pojedynki:

WWE Championship Match:
-James Ellsworth vs. WWE Champion AJ Styles

WWE Intercontinental Title Match:
-Apollo Crews vs. WWE Intercontinental Champion The Miz

-Dean Ambrose vs. Luke Harper

Triple Threat to Crown New #1 Contenders: Tyler Breeze vs. Konnor vs. Heath Slater

» WWE Superstar Zack Ryder za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie swojego kolana tuż po przejściu operacji: