Triple H vs Finn Balor na SummerSlam?, Szczegóły turnieju Women’s WWE, Sabu vs Big Van Vader, Czy Low Ki obroni tytuł X Division?

» WWE Hall of Famer Billy Graham za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat możliwego feudu z udziałem Triple H oraz Finna Balora:

”Wiem, że wielu z moich fanów na Facebooku nie lubi Triple H. Nie mam nic przeciwko temu, ale od WrestleManii 33 zdobywca nie pojawia się w ringu. Hunter jest doskonałym profesjonalistą, który stara się pomóc w promowaniu młodych zawodników co możemy zaobserwować na WM 32 i jego walka z Romanem Reignsem, a w tym roku z Sethem Rollinsem. Wydaje mi się, że aktualnie HHH przygotowuje się do swojego występu na SummerSlam. Gala ta odbędzie się 20 sierpnia tego roku i być może rywalem Huntera będzie Finn Balor. Co o tym sądzicie?”.

» Zgodnie z ostatnimi doniesieniami byłe TNA Knockouts Marti Belle oraz Jade wezmą udział w 32-osobowym turnieju z udziałem kobiet, który zostanie wyemitowany w sieci WWE Network. Natomiast portal PWInsider.com zauważył, że oficjele WWE skupiają się głównie na zawodniczkach występujących w federacji Shimmer. Jak dotąd wiemy, że w turnieju udział wezmą kobiety z 17 różnych krajów a wśród nich gwiazdy z World Wonder Ring Stardom, a także Nixon Newell i Evie, które w grudniu 2016 roku podpisały kontrakt z federacją. Turniej z udziałem kobiet odbędzie się 13 i 14 lipca w Full Sail University natomiast zostanie on odtworzony w sieci Network prawdopodobnie w czterech odcinkach.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się 30 września podczas eventu ‚Refuse To Lose‚, którego organizatorem jest federacja Pro Wrestling Syndicate:

LEGENDS DREAM FIGHT
Sabu with Super Genie vs Big Van Vader

TRIPLE THREAT DREAM FIGHT
Matt Tremont vs Nick Gage vs New Jack

PWS SUICIDAL SIX WAY TITLE MATCH
Andy Harner vs Facade vs Grim Reefer
vs Tony Deppen vs Wes Draven vs Zenshi

PWS TAG TEAM TITLE MATCH
The Handicapped Heroes (c) vs The Urban Legends

FIRST TIME EVER
Teddy Hart vs Devon Moore

SINGLES ACTION
Matt Cross vs MVP

PROTEGE VERSUS MENTOR
“Notorious 187” Homicide vs “Raging Bull” Manny Fernandez

WOMENS ACTION
Brittney Savage vs Missy Sampson vs Maria Manic

SINGLES ACTION
Starman vs “Prince Of Aesthetics” Damian Gibbs

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź triple threat matchu o X Division Championship, który obecnie jest w posiadaniu Low Ki. Przeciwnikami mistrza będą Trevor Lee oraz Andrew Everett: