Triple H pokona The Undertakera na Show-Down, Kolejny udany występ Babsa na evencie NXT, Brutalna kontuzja wrestlera Lucha Underground

» Portal The Dirty Sheets informuje, że na Super Show-Down w konfrontacji Last Time Ever, „The Game” Triple H pokona The Undertakera, co doprowadzi do tag team matchu na specjalnym wydarzeniu Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Shawn Michaels ma połączyć siły z Triple H (D-Generation X) i zmierzyć się z  The Undertakerem i Kanem (The Brothers Of Destruction.

» Wczoraj w Citrus Springs Community Center odbył się WWE NXT Live event z udziałem Babatunde Aiyegbusiego, czyli naszego rodaka oraz Dana Mathy. Ostatecznym zwycięzcą tej walki został Babs. Poniżej przedstawiamy pozostałe wyniki z eventu:

Stacey Ervin Jr. def. Luke Menzies

Aliyah def. MJ Jenkins

Danny Burch i Oney Lorcan def. Humberto Carrillo i Raul Mendoza

Keith Lee def. Mansoor Al-Shehail

Heavy Machinery def. The Forgotten Sons

EC3 def. Dominik Dijakovic

Io Shirai i Nikki Cross def. Lacey Evans i Reina Gonzalez

WWE NXT North American Title Match
Ricochet(c) def. The Velveteen Dream

» Portal Ringside News informuje, że w rywalizacji o MLB Championship doszło do przykrego incydentu z udziałem Low Ki oraz Daga. W starciu były wrestler TNA oderwał kawałek ucha wrestlerowi występującemu w federacji Lucha Underground, a następnie pozostawił go na ringu. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy jest to work.