Triple H odnośnie debiutu gwiazd NXT na RAW, AJ Styles opowiada o byciu chrześcijaninem, Bray Wyatt odpowiada na wpis fana dotyczący spotkania z JoJo

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat debiutujących gwiazd WWE NXT podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW:


Na RAW niespodziewanie pojawili się: była mistrzyni kobiet NXT Ember Moon, No Way Jose oraz byli NXT tag team champions The Authors of Pain.

» WWE Champion AJ Styles udzielił wywiadu dla Relevant Magazine, w którym wypowiedział się na temat bycia fanem Tedashii, Trip Lee oraz NF, ale jego ulubionym raperem jest Lecrae:

”Moje społeczeństwo wywodzi się z chrześcijańskiej muzyki rapowej. Kościół nie musi być miejscem, kiedy chce się przebywać wśród innych chrześcijan. Każdy może ekscytować się Jezusem, dlatego czcijcie się razem jak to robicie w kościele. Możecie się czcić w samochodzie słuchając Lecrae, to nie ma znaczenia”.

» WWE RAW Superstar Bray Wyatt ”zniszczył” użytkownika Twittera, który skomentował jego spotkanie z JoJo Offerman. Poniżej możecie zaobserwować reakcję wrestlera: