Triple H o Royal Rumble, Kolejne gwiazdy poza AAA, Main Event eventu ROH, Zapowiedź Supercard of Honor 11 i więcej

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat niedzielnej gali PPV Royal Rumble:

”Tegoroczna gala Royal Rumble zapowiada się niesamowicie. Jestem pewien, że będzie jedną z największych PPV z udziałem wielu wspaniałych osób. Wystarczy spojrzeć na wrestlerów, którzy zapowiedzieli swoją obecność w 30-osobowym Royal Rumble Matchu, a są nimi:
The Undertaker, Brock Lesnar oraz Bill Goldberg. Tak więc ciężko z góry jest wskazać faworyta do zwycięstwa. Według mnie wydarzy się coś czego nikt się nie spodziewał”.

» Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że oprócz odejścia Pentagona Jr. z AAA z federacją pożegnali się także: Garza Jr oraz Daga. Na obecną chwilę nie wiadomo, gdzie Panowie zamierzają występować.

» 3 dni temu w Meksyku odbyła się gala CRASH podczas, której The Hardy Boyz zdobyli kolejne pasy tag teamowe. Wkrótce ukaże się krótki materiał przygotowany przez Jeremy’ego Borasha.

» W sobotę Kenny Omega pojawił się w Wielkiej Brytanii na gali 4 Front Wrestling, gdzie zastąpił nieobecnego Cody’ego Rhodesa. Jego przeciwnikiem był Tiger Ali. Warto zaznaczyć, że był to pierwszy pojedynek Omegi od czasu występu podczas gali NJPW New Year Dash. Natomiast nieobecność Cody’ego była spowodowana jego uczestnictwem w pogrzebie Draxa Shadowa.

» Federacja Ring of Honor ogłosiła, że 11 lutego w Steel City Excellence w Pittsburghu odbędzie się event, którego walką wieczoru będzie starcie Bullet Club(Adam Cole & Cody Rhodes) & The Young Bucks vs Jay Lethal, Bobby Fish oraz The Briscoes.

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę walk, które odbędą się podczas gali PPV Supercard of Honor 11:

– ROH World Championship:
Adam Cole(c) vs Dalton Castle

– ROH Tag Team Championship:
The Young Bucks(c) vs The Broken Hardyz

Zapowiedziane gwiazdy:
Dragon Lee, Yosh-Hashi, Thunder Liger, Volador Jr.