Triple H chce powrotu do ringu Daniela Bryana, Powód nieobecności The New Day na SmackDown, Nia Jax na temat ewolucji dywizji kobiet w WWE

» WWE COO Triple H wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu do ringu obecnego GM SmackDown Daniela Bryana:

”Jeżeli panuje przekonanie iż nie jest wystarczająco zdrowy to istnieje ryzyko, na które sobie nie możemy pozwolić. Nie zamierzamy robić żadnych wyjątków zwłaszcza iż mamy jednych z najlepszych lekarzy na świecie, którzy pracują dla nas, znają naszą politykę odnowy biologicznej, nasze programowanie odnośnie wstrząsu mózgu – w skrócie nasze protokoły. Nasi eksperci chcą dokonać wszelkich starań, aby Daniel mógł powrócić do ringu i wiem, że byłoby to coś co chciałbym zobaczyć. Daniel jest żonaty i ma dziecko, więc powinien skupić się na rodzinie”.

» Teraz już wiemy, dlaczego The New Day nie pojawili się na wtorkowym odcinku SmackDown Live. Xavier Woods, Big E, Kofi Kingston, Mark Henry oraz WWE Hall of Famer Shawn Michaels dołączyli do The Miza, Maryse, Triple H i Stephanie McMahon podczas eventu Television Critics Association Winter Tour organizowanego w Kalifornii:

» WWE RAW Women Nia Jax udzieliła krótkiego wywiadu dla The Indian Express, w którym wypowiedziała się na temat ewolucji dywizji kobiet w WWE:

”Dywizja kobiet z dnia na dzień staje się coraz lepsza. Pokazujemy całemu światu, co kobiety mogą teraz zrobić w ringu. Każda z kobiet jest w stanie pokonać swoje własne granice dzięki czemu fani wrestlingu z całego świata wiedzą, iż jesteśmy w stanie zrobić wszystko”.

No Comment.