Tożsamość niektórych członków The Retribution, Ceremonia WWE Hall of Fame w przyszłym roku?, Nick Aldis krytykuje słowa Bruce’a Pricharda

» Zamaskowani członkowie grupy The Retribution, która w ostatnim czasie sieje spustoszenie w WWE prawdopodobnie nie będą odgrywać swoich rzeczywistych postaci, kiedy grupa zostanie zdemaskowana.

Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio wyjawił, że Mia Yim była zamaskowaną postacią z Retribution. Według Dave’a, Mia po środowej porażce z Shotzi Blackheart opuści NXT i przeniesie się na SmackDown. Założyciel federacji WXW, Afa Anoa’i wysłał siedniu swoich podopiecznych, którzy pracowali jako statyści na Monday Night RAW. Również kilku z nich było częścią Retribution.

Zarówno Dominik Dijakovic, jak i Dio Maddin zaatakowali rodzinę Mysterio na poniedziałkowym Monday Night RAW.

» Wiele wskazuje na, to że ceremonia Hall of Fame 2020 zostanie zorganizowana w przyszłym roku. Pierwotnie ceremonia wprowadzenia gwiazd do Hall of Fame miała odbyć się podczas weekendu poprzedzającego WrestleManię 36, największe wydarzenie w świecie wrestlingu. Jak się okazało plany te zostały zmienione ze względu na prężnie rozwijający się problem związany z koronawirusem. WrestleVotes informuje, że oficjele WWE chcieli zorganizować Hall of Fame w stylu gali PPV po SummerSlam. Niestety i z tych planów trzeba było zrezygnować. Z raportu wynika, iż najlepszym terminem HOF będzie przyszłoroczna WrestleMania, która odbędzie się w kwietniu w Hollywood.

Oto lista osób, które miały zostać wprowadzone do Hall of Fame w 2020 roku:

Batista, JBL, The Bella Twins, Jushin Thunder Liger, The British Bulldog & The nWo (Hulk Hogan, Sean Waltman, Scott Hall, Kevin Nash)

ZOBACZ TAKŻE >>>> Spoilery z NXT: Karrion Kross oddaje tytuł, Powrót topowej gwiazdy i jej heel turn, Mocna walka na przyszłotygodniowe NXT

» NWA World Heavyweight Champion Nick Aldis wystąpił gościnnie w podcaście Battleground, w którym skrytykował zachowanie Bruce’a Pricharda, który według wrestlera jest osobą niekompetentną starającą się o promowanie swoich podopiecznych oraz bliskich znajomych. Jakiś czas temu Bruce za pośrednictwem portali społecznościowych stwierdził, że Aldisowi brakuje czynnika IT do bycia dobrym wrestlerem.

Połowa kobiet w dywizji WWE była wdzięczna mojej żonie nazywając ją pionierką oraz WWE Hall of Famerką. Te głupie komentarze autorstwa Pricharda nie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Fani mają własne zdanie i potrafią dostrzec, kiedy ktoś mówi głupoty. Mickie wie ile jest warta i może sprawić, że wszystko zadziała, nieważne jakie zadanie otrzyma. Niestety w WWE każdy jest traktowany zupełnie inaczej, słowa Pricharda są tego potwierdzeniem.